Subtropisch zwembad Aqua Mundo Het Heijderbos, Heijen

data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==
Adres: Hommersumseweg 43
Plaats: Heijen
Regio: Limburg
Telefoon: +31 485 49 6700
Website: www.centerparcs.nl

Een echt subtropisch zwemparadijs! Met de snelste wildwaterbaan van alle Center Parcs parken. Het zwemparadijs is ideaal voor kids. Ze vervelen zich geen moment in het kinder-doe-bad of verzonken schip. ❖ Geniet een dagje zwemmen in het Center Parcs Aqua Mundo subtropisch zwemparadijs!

Faciliteiten aqua mundo het heijderbos

Het subtropische zwemparadijs de Aqua Mundo Het Heijderbos heeft naast een golfslagbad nog diverse andere leuke faciliteiten. Met duikbril op kan je op zoek naar de verzonken stad en haar unieke bewoners. Of leer duiken van één van de professionele duikinstructeurs. Kinderen vanaf 10 jaar kunnen al een echt duikbrevet behalen. De Aqua Mundo is meer dan alleen zwemmen! Naast het zwemparadijs kan je in de tropische omgeving ook terecht voor spannende activiteiten en arrangementen. Een greep uit het aanbod: Discover Scuba Diving, Kinder-doe-bad, Baby zwemmen, spannende stroomversnelling, golfslagbad, Sauna, Turks stoombad en een prachtig koraalbad in de verzonken stad.

  • Rolstoelvriendelijk
  • Vakantiepark
  • Restaurants
  • Cafetaria / Café / Bar
  • Whirlpool
  • Stoombad
  • Sauna
  • Zonnebank
  • Glijbanen
  • Golfslagbad
  • Wildwaterbaan
  • Buitenbad
  • Dompelbad
  • Peuterbad

/images/albums/zwembaden/aqua-mundo-heijderbos-04.webp

/images/albums/zwembaden/aqua-mundo-heijderbos-10.webp

Scuba duiken

Ontdek de onderwater wereld met het duik arrangement. De avontuur kan je afsluiten met een meeslepend ritje op de onderwaterscooter. Je kunt het Discover Scuba Arrangement van te voren reserveren en boeken. Zo ligt alles voor je klaar om direct aan de onderwater belevenis te beginnen.

/images/albums/zwembaden/aqua-mundo-heijderbos-08.webp

/images/albums/zwembaden/aqua-mundo-heijderbos-06.webp

Dagticket aqua mundo het heijderbos - Tarieven & openingstijden

Video aqua mundo het heijderbos

Beoordeling Het Heijderbos

7.6 (353 beoordelingen)
Zeer waardeloos
4 jaar geleden
Jouw review
Ik ging d’r heen om te zwemmen maar de routing in het park is vreselijk. Zeker in het donker want de belichting is erg slecht het zwembad zelf is wel oke alleen zijn de waterglijbanen wat heftig het eten was wel lekker.
Lees verder...
16 van 276 critici vonden deze review nuttig
De kinderen vonden het prachtig
6 maanden geleden
Jouw review
De verschillende glijbanen en andere attracties hier waren meer dan genoeg om onze jongste twee (7 en 11) de hele dag bezig te houden. Ze haden het twee dagen later nog steeds over de wildwater baan hier!

Het eten was er wel aan de dure kant en niet bepaald indrukwekkend, maar dat is bij de meeste zwembaden zo dus ik had ook niks anders verwacht. Wachtijd was trouwens wel verrasend kort, we hadden binnen een kwartier onze friet.

Richting het einde zagen we een stuk poepen drijven in het binnenbad, dat was wel wat minder.

Zeker een aanrader!
Reisdatum
1 september 2022
Lees verder...
2 van 2 critici vonden deze review nuttig

Center Parcs kortingBungalows met 36% korting

data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Roompot kortingBungalows vanaf €49,- p/n

Roompot aanbiedingen

BelvillaUnieke villa's vanaf €19,-

Belvilla